anasayfa

kişisel

özgeçmiş

tarihsel

sertifikalar

onur ve ödüller

fotoğraflar

kilometre taşları

80'ler

90'lar

2000'ler

çalışmalar

internet sayfaları

gazeteler

dergiler

grafikler

3d çalışmalar

uğraşılar

fotoğraf

gitar

koleksiyon

bisiklet

film

garaj tayfası

hatıra defteri

unutulmayanlar

iletişim

özgeçmiş

11 Mart 1985 tarihinde İstanbul Kadıköy'de doğdu. İlkokula Çengelköy'de başladı. 7 yaşında ailesiyle Beylikdüzü'ne yerleşti. 2002 yılında okuduğu lisenin Matematik Bölümü'nden mezun oldu. Hayal gücü ve merakın bilgiden daha önemli olduğunu düşünerek eğitimine son verdi ve kendini geliştirecek işlerle uğraşmaya başladı. Bu sırada bir çok kurs, seminer ve sertifika eğitimini tamamladı.

2002 yılında bir ulusal gazetenin web tasarımcısı olarak işe başladı. Aynı dönem grafik tasarım bilgisini ilerletti. Ardından çeşitli sektörlerde grafik ve bilgi işlem departmanlarını yönetti. Bunların yanı sıra masaüstü yayıncılığa birçok gazete ve derginin mizanpajını ve grafiklerini hazırlayarak destek verdi. Çeşitli ajanslarda tasarım işlerini de üstlenerek binlerce görsel oluşturdu.

Askerlik dönüşü teknik servis ağırlıklı bir bilgisayar şirketi kurdu. Kısa bir süre sonra şirketi devretti. 2009'dan itibaren 6 yıl boyunca tekstil baskı tasarımları, imalat planlama, dijital baskı, e-ticaret ve ar-ge ile uğraştığı Partu'da çalıştı.

Şimdilerde yine özel sektörde e-ticaret ve grafik tasarım ile ilgili projeleri sürdürmekte. Aynı zamanda izcilik, dağcılık, kampçılık, tüplü dalış, bisiklet, koleksiyon, gitar, klasik amerikan otomobilleri gibi beceri ve hobilerini devam ettirmektedir.

doguhan.net internet sayfalarında yayımlanan yazı, haber, fotoğraf, video ve grafiklerin Basın-Yayın Kanunu'ndan kaynaklanan

her türlü hakları Doğuhan EROL'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

 

www.doguhan.net

Copyright 2003-2022 | Some Rights Reserved